Pokoje w dworku

Na naszych Gości czekają przytulne pokoje o podobnym standardzie. Większość pokoi wyposażona jest w łazienki, na terenie mamy internet wi-fi, telewizorów w pokojach nie ma i nie będzie 🙂 Na parterze domu jest duży salon z kominkiem, kanapami i miejscem, w którym można zrobić sobie kawę lub herbatę, tam też podajemy posiłki. Do salonu przylega pokój zabaw dla dzieci.

Dla chętnych oferujemy zdrowe, domowe posiłki, oparte na naturalnych produktach, własne dżemy i inne przetwory, domowe wędliny, miody z pobliskiej pasieki – wszystko co dobre na wsi.

Dla rodzin z dziećmi udostępniamy łóżeczko z pościelą (2 szt.), wanienkę (2 szt.), przewijak i krzesełka do karmienia (2 szt.).

Naszych Gości zapraszamy również ze zwierzętami domowymi, ale zaznaczamy, że na miejscu są nasze psy – wyżlica Daisy, gończy polski Fado i labrador Szerlok, nie mieszkające w kojcu, dwa koty i dużo koni.

Doba hotelowa zaczyna się 0 godzinie 15:00, kończy o 11:00, w miarę możliwości jesteśmy elastyczni w tym temacie 🙂

Jest normalnie, nie jest dizajnersko, ale za to przytulnie i klimatycznie. Nasz dom jest stary, nawet baaardzo stary, więc skrzypi, z akustyką nie ma szału, czasem dach pocieknie, czasem kuna przebiegnie… Ale za to ma duszę. Kochamy ten dom i mamy nadzieję, że i Wy go pokochacie 🙂

 

POKOJE W DWORKU

Okno na podwórze

Pokój na piętrze, z podwójnym łóżkiem 140×200 cm, leżanką rozkładaną na łóżko 160×200 cm i łazienką.

 

Pokój z widokiem

Niewielki pokoik dla jednej lub dwóch osób, z podwójnym łóżkiem 140×200 cm, z łazienką. Z pokoju roztacza się widok na sad i pastwiska.

 

Noce i Dnie.

Nasz apartamencik. Składa się z dwóch połączonych pokoi, w jednym jest podwójne małżeńskie łóżko 140×200, w drugim dziecięcym dwa oddzielne łóżka 90×200, spokojnie zmieści się też łóżeczko dla maluszka. Pokój jest z łazienką, widok z okna roztacza się na sad i pastwiska.

 

Tajemniczy Ogród

Ulubiony pokój naszych Gości. Klimatyczny, z podwójnym łóżkiem 140×200 cm i dodatkowym tapczanikiem dla dziecka, z łazienką, widok z okna roztacza się na stajnię i podwórze.

 

Spisek Kucyków

Pokój z podwójnym łóżkiem 140×200 cm i leżanką ikeowską rozkładaną do łóżka 160×200, z łazienką w korytarzu przynależną tylko do tego pokoju. Duży, wygodny, bez skosów.

 

 

ZAPRASZAMY 🙂